SPA

INITIA® – medyczny laser diodowy z funkcją transepidermalnej biorewitalizacji skóry.

Przełam stereotyp lasera diodowego! Initia to nowoczesna platforma laserowa pochodząca z Hiszpanii, która dzięki szczegółowemu opracowaniu łączy funkcjonalność z niespotykanym komfortem użytkowania. 

Initia to laser diodowy, dzięki któremu powstaje zjawisko selektywnej absorpcji światła w melaninie, uszkodzenie cebulki włosa, a w rezultacie jego trwałe zniszczenie i usunięcie. Dzięki możliwości pracy w trybie In-motion i chłodzeniu głowicy do -8°C zmniejsza dyskomfort pacjenta do zera, przy jednoczesnym zachowaniu efektywności epilacji jak przy pracy stemplowej. 

Inita to także MEZOLASER – transepidermalna biorewitalizacja skóry, której celem jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. W konsekwencji redukuje zmarszczki a dedykowane koktajle zabiegowe wpływają na poprawię poziomu blasku, nawilżenia i napięcia skóry. Duet ten zapewnia nie tylko wyróżnienie się spośród konkurencji, ale również możliwość pracy przez 365 dni w roku.

/

producent: Asirox, Hiszpania
dystrybutor: PCZK
cena netto: 110185 PLN
vat: 8%
www.pczk.com.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej