SPA

Światłowodowy laser diodowy do epilacji i fotoodmładzania ma certyfikację medyczną oraz zatwierdzenie i dopuszczenie do użytku przez FDA. 

Coolite Evo to nowy standard w depilacji laserowej, dzięki zastosowaniu nowej głowicy, o większej mocy depilacja laserowa może być jeszcze skuteczniejsza. Lekka i ergonomiczna głowica gwarantuje dużą wygodę oraz komfort pracy nawet w miejscach, do tej pory niedostępnych. Praktyczne wysunięcie kryształu szafiru gwarantuje jeszcze efektywniejsze chłodzenie obszaru zabiegowego.

Laser posiada unikalna technologię Jet Smooth, w której emisja wiązki lasera następuje z częstotliwością 10 impulsów na sekundę. Dzięki zastosowaniu tej technologii zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny i wyjątkowo szybki. 

Producentem urządzenia jest chińska firma GSD. Dystrybucją na terenie Polski zajmuje się firma  . Koszt urządzenie to  netto. Urządzenie jest sprzedawane na 8% Vacie.

/

producent: GSD
dystrybutor: MIMARI Michał Mirocha
cena netto: 55 554 PLN
vat: 8%
www.mimari.com.pl

 

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej