SPA

Lumeni to laser diodowy najnowszej generacji, które pozwala na jeszcze bardziej skuteczną pracę.Unikatowe połączenie 3 długości fali 755nm, 808nm oraz 1064nm pozwala skuteczne usuwanie każdego rodzaju owłosienia z twarzy (w tym z żuchwy, górnej wargi i policzków), obszarów bikini, pleców, nóg, a także klatki piersiowej, pach, skóry głowy i innych części ciała.

Emisja różnej długości fali świetlnej powoduje różne efekty działania Lumeni. Jest to spowodowane w uproszczeniu tym, że absorpcja światła w melaninie rośnie wraz ze zmniejszeniem długości fali. Właśnie melanina znajdująca się we włosie i jest odpowiedzialna, ze absorpcję światła lasera, a następnie na zamianę jej na energię cieplną, która powoduje uszkodzenie mieszka włosowego i komórek macierzy włosa.

Lumeni posiada płynną regulację mocy (od 1 – 120J/cm 2) oraz czas trwania impulsu (10-400 ms), a także możliwość zmiany częstotliwości od 1 do 10 Hz. Wybór szybkości podaży impulsu pozwala na wykonanie skutecznego zabiegu depilacji laserowej w krótszym czasie.

/

producent: REYOUTH , Chiny
dystrybutor: IFA PRO
cena netto: 60 900 PLN
vat: 23%
www.ifapro.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej