SPA

Urządzenie jest flagowym produktem włoskiej firmy Stella Laser Italy, która specjalizuje się w produkcji urządzeń laserowych. Jest to mały i kompaktowy laser wyposażony w jedną głowicę zabiegową. Laser jest urządzeniem o bardzo dużej mocy, został wyposażony w trzy niezależne układy chłodzenia, które zapewniają wychłodzenie głowicy do -20 ° C w bardzo krótkim czasie. 

Głowica jest wyposażona w układ chłodzenia 360 ° co gwarantuje równomierne chłodzenie całej głowicy również podczas zabiegu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. 

Laser pozwala w bardzo łatwy sposób zmienić końcówkę głowicy, dzięki temu zmieniamy rozmiar plamki co zapewnia dokładną i bezpieczną depilację każdego obszaru.

 Magnetyczna SMART – Głowica zabiegowa wyposażona jest w czujniki, które rozpoznają zainstalowaną końcówkę głowicy i automatycznie dobierają parametry zabiegowe. Głowica dodatkowo posiada wbudowany dotykowy wyświetlacz, na którym możemy dokonywać zmian w parametrach. W czasie rzeczywistym możemy również kontrolować parametry podczas pracy.

Zaletą tego lasera jest 40 000 000 efektywnych impulsów w głowicy.

 

/

producent: Stella Laser Italy (Włochy)
dystrybutor: FizjoMed Beauty
cena netto: długość fali 808 nm – 44 444 PLN;
długość fali 755 nm / 808 nm / 1064 nm – 48 148 PLN
vat: 8%
www.fizjomedbeauty.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej