SPA

Fiber – Orion” Diodowy laser światłowodowy 808 nm

Laser diodowy światłowodowy wykorzystuje złotą technologię lasera światłowodowego o długości fali 808nm.
Główną częścią lasera włóknowego jest aktywne włókno optyczne, w którym powstaje promieniowanie laserowe. Włókna optyczne są specjalnym rodzajem światłowodu, składającego się z trzech warstw materiałów o różnym współczynniku załamania światła.

Usuwanie owłosienia laserem światłowodowym opiera się na zasadzie selektywnej kinetyki foto termicznej, inteligentnie reguluje długość energii fali laserowej, dzięki czemu laser ma długość fali o szerokości impulsu i może przechodzić przez powierzchnię skóry, aby dotrzeć do włosów u nasady mieszka włosowego, energia światła jest pochłaniana i przekształcana na ciepło, które niszczy tkankę mieszków włosowych, przez co włosy tracą zdolność regeneracji bez uszkodzenia tkanek obwodowych. 

Energia wyjściowa lasera światłowodowego jest bardziej jednolita, dzięki czemu poprawia się komfort chłodzenia, znacznie zmniejsza się awaryjność lasera, jednocześnie znacznie wydłuża się jego żywotność, rękojeść jest lżejsza, znacznie poprawia się skuteczność usuwania owłosienia.
Zaletą lasera światłowodowego jest niekończąca się impulsów w głowicy.

/

producent: ZheOne, Korea Południowa
dystrybutor: FizjoMed Beauty
cena netto: 91 666  PLN
vat: 8%
www.fizjomedbeauty.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej