SPA

Laser DepiLea to urządzenie służące do redukcji zbędnego owłosienia na twarzy i ciele. Zastosowanie innowacyjnej technologii 3Waves pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów zabiegowych.

Technologia 3Waves – złoty standard depilacji laserowej. Podczas jednego impulsu laser emituje 3 długości fali:

  • Aleksandryt – 755nm – długość fali, która jest pochłaniana przez włos z małą ilością melaniny. Dzięki niej, można zredukować włosy jasno brązowe lub ciemny blond.
  • Dioda – 810nm – standardowa długość fali stosowana w laserach diodowych. Jest doskonale pochłaniana przez melaninę zawartą w łodydze włosa.
  • Nd:Yag – 1064nm – wiązka skupia się na naczyniach włosowatych okalających brodawkę włosa. Hemoglobina zawarta w naczyniach skupia energie laserową. W wyniku pochłonięcia energii, naczynka zostają uszkodzone, przez co przestają odżywiać brodawkę włosa. Nieodżywiony mieszek obumiera, co prowadzi do skutecznej depilacji.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach obudowy: małe do postawienia na stolik zabiegowy oraz duże na kółkach. Umożliwiamy również wybór mocy urządzenia – 800W lub 1200W

/

producent: 4Med, Polska
dystrybutor: Cosmed24
cena netto: 49 512  PLN netto
vat: 23%
www.cosmed24.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej