SPA

SplendorX firmy Lumenis z technologią BLEND X, jest binarnym laserem, zawierającym laser aleksandrytowy 755 nm oraz Nd.Yag 1064 nm. Urządzenie oferuje zarówno synchronizację dwóch długości fal w różnych proporcjach, jak i pracę na każdej długości osobno, co daje możliwość idealnego dopasowania bezpiecznych parametrów do potrzeb i fototypu klienta.

SplendorX jest urządzeniem medycznym, posiadającym wszystkie wymagane certyfikaty, w tym najbardziej restrykcyjny, amerykański FDA.

Splendor X jest mocnym, bezpiecznym i wszechstronnym laserem, stosowanym do trwałego usuwania wszystkich kolorów włosów oraz do zabiegów na problemy skóry, takie jak zmiany pigmentacyjne i naczyniowe oraz redukcję zmarszczek.

Dzięki dużej plamce zabiegowej (27 mm x 27 mm ) w kształcie kwadratu, szybkiej powtarzalności strzałów oraz podwójnemu systemowi chłodzenia DCS ( Dual Cooling System: Cryo-Touch, Cryo-Air) zabieg jest krótki, skuteczny i komfortowy.

/

producent: Lumenis Ltd.
dystrybutor: Coherent Polska 
cena netto: 380 000 PLN
vat: 8%
www.coherent.com.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej