SPA

Połączenie wysokiej mocy lasera aleksandrytowego 755 nm i wszechstronnego lasera Nd: YAG 1064 nm z innowacyjnym szafirowym oknem chłodzącym stanowi najbardziej zaawansowane rozwiązanie w zakresie redukcji owłosienia wszystkich typów skóry.

Laser aleksandrytowy o długości fali 755nm cechuje się wysoką skutecznością również w usuwaniu włosów jaśniejszych i cieńszych. Impulsy o długości fali 755nm zapewniają wysokie powinowactwo do melaniny, jak i dostatecznie głęboko wnikają do skóry. Cała moc impulsu generowana jest w czasie 3 milisekund. Krótki czas impulsu ma szczególne znaczenie w usuwaniu włosów cienkich i jasnych. Z tego powodu laser aleksandrytowy uznawany jest za „złoty standard” w laserowym usuwaniu włosów u osób z fototypem I – III. 

Excel HR to również laser Nd:Yag 1064nm, który jest bezpiecznie stosowany do epilacji u osób z ciemną skórą (fototyp IV-VI), również opaloną oraz w sytuacji gdy mieszki włosowe znajdują się głęboko w skórze (np. u mężczyzn na twarzy).


/

producent: CUTERA
dystrybutor: BOGDANI Dermatologia
cena netto: 110 000 USD
vat: 8%
www.bogdanidermatologia.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej