Elementor #28205

SPA

Medyczna zintegrowana platforma 3-zakresowego lasera DIODOWEGO, który działa na 3 głębokościach włosa: 808, 755 i 1064nm, co gwarantuje skuteczność i skraca ilość zabiegów, ponieważ dopasowuje się do jakości i koloru włosa, czyli do każdego z sześciu fototypów.

  • ma większą moc wyjściową 1000 W przy jednoczesnym krótkim trwaniu impulsu, co zmniejsza dyskomfort, skraca zabieg i gwarantuje skuteczność.
  • większa plamka (12×20 mm), co zwiększa głębokość wnikania wiązki i wytwarzaniu więcej energii pochłanianej przez włos
  • technologia nowej generacji, co zapewnia bezpieczeństwo pracy oraz certyfikację medyczną CE0123, a jego skuteczność zatwierdzona jest przez FDA.
  • Kompresowy Układ Szybkiego Chłodzenia (do 4°C w 4 sekundy), Inteligentny System Monitorowania temperatury wbudowany w głowicę, wykorzystujący algorytm PID, który kontroluje i utrzymuje temperaturę kryształu na stałym poziomie 4 ℃, co zapewnia ochronę skóry przed poparzeniami. Po włączeniu urządzenia uruchamiana jest automatyczna 24-punktowa kontrola bezpieczeństwa.

/

producent: WINGDERM, Niemcy 
dystrybutor: AURUM DISTRIBUTION
cena netto: 91 080 PLN
vat: 8%

 www.aurumdg.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej