SPA

Unikalna technologia zastosowana w LIGHT SPEED POWER PULS wynosi zabiegi usuwania owłosienia na kolejny poziom.

producent: TopTechnology
dystrybutor: Image Group 
cena netto: 45 277 PLN 
vat: 8%
www.profesja.imagecentrum.pl

///

LIGHT SPEED POWER PULS

Image Group proponuje najnowszą edycję lasera diodowego który rewolucjonizuje rynek depilacji.

Unikalna technologia zastosowana w LIGHT SPEED POWER PULS wynosi zabiegi usuwania owłosienia na kolejny poziom. Dzięki innowacyjnemu połączeniu trzech wiązek laserowych 808 nm, 755 nm oraz 1064 nm otrzymujemy sprzęt dedykowany do każdego rodzaju owłosienia. Moc głowicy zabiegowej to 1200W a energia zabiegowa to 120J/cm2. Dzięki temu, mamy dużą poprawę efektów u osób z włosami, które do tej pory trudniej się usuwały. Seria zabiegowa może zaś trwać krócej.

Zakres częstotliwości pracy głowicy to 1-10 Hz. Pozwala to przeprowadzanie zabiegów skutecznej depilacji również na osobach o bardzo niskim progu bólu oraz na dużych powierzchniach takich jak plecy lub nogi w dużo krótszym czasie.

Żywotność głowicy zabiegowej to 100 000 000 impulsów. W połączeniu z nowoczesnym systemem chłodzenia TEC Cooling oraz wysokiej jakości filtrami urządzenie LIGHT SPEED POWER PULS gwarantuje bezawaryjną pracę przez lata. Intuicyjne oprogramowanie obsługiwane z poziomu 12 calowego ekrany dotykowego znacząco podnosi poziom pracy po stronie operatora.

Jakość oraz skuteczność laserowego systemu Light Speed Power Puls potwierdza otrzymany certyfikat medyczny. Urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją door-to-door oraz profesjonalnym wsparciem i opieką posprzedażową.

/// PREZENTACJa video

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej