SPA

Nuximia to pierwszy laser na świecie dokonujący autodiagnostyki przesyłając dane bezpośrednio do serwisu poprzez WIFI.

producent: CM International S.A.
dystrybutor:  VENUS-BEAUTY.PL
cena netto: 74 690 PLN
vat: 23%
www.venus-beauty.com.pl

///

Diodowa epilacja laserowa – VCSEL NEXUS & NUXIMIA

Epilacja laserowa, przez wzgląd na swoją niezawodną skuteczność, szybko stałą się jedną z najczęściej wybieranych metod redukcji niechcianego owłosienia. Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii laserowej i technik epilacji, dzisiejsze urządzenia osiągają zadowalające i skuteczne efekty walki z niechcianym owłosieniem, przy równoczesnym zachowaniu bezbolesności zabiegowej.

Laser Diodowy – Jak to działa?
Urządzenie działa dzięki świetle koherentnej wiązki laserowej, której energia kumulując się w włosie doprowadza do destrukcji włosa w mieszku włosowym i uszkodzeniu jego macierzy. Mechanizm działania reakcji laserowego usuwania włosa, opiera się na reakcji odpowiedniego chromoforu jakim jest melanina czy eumelanina w łodydze włosa. W efektywnej laseroterapii konieczne jest uzyskanie temp. min. 70oC zachowując tym samym silne chłodzenie obszaru dla zachowania bezpieczeństwa i komfortu zabiegowego klienta.

Czy rodzaj urządzenia wpływa na efekty?
Metodyka zabiegu epilacji wygląda tak samo we wszystkich laserach – ciepło
przekształcone z wiązki światła, usuwa włos. Istotnym jest, aby wybrać urządzenie,
które zapewni nam bezpieczeństwo oraz jak największą ilość strzałów, a innowacyjne rozwiązania pozwolą na uzyskanie lepszych efektów. Jednym z przykładów mogą być polskie produkty: Nuximia i Nexus. Są to lasery, które oferują największą ilość strzałów na rynku, bezbolesne zabiegi i zastosowanie diody o emisji powierzchniowej (VCSEL ang. Vertical-cavity surface-emitting laser). Uzyskują o wiele lepsze efekty zabiegowe niż konkurencyjne urządzenia, które dotychczas cieszyły się dużą popularnością.

 

Nuximia – przede wszystkim innowacja

– Nuximia jest pierwszym laserem diodowym SLD stworzonym od podstaw w Polsce w oparciu tylko i wyłącznie o europejskie komponenty.

– Nuximia to pierwszy laser na świecie dokonujący autodiagnostyki przesyłając dane bezpośrednio do serwisu poprzez WIFI.

– Nuximia posiada żywotność głowicy 50 000 000 impulsów – jest to najwyższa wartość w porównaniu do europejskich, koreańskich i chińskich urządzeń.

/// PREZENTACJA video

/// opinie klientów

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej