Elementor #28076

SPA

Laser DiolazeXL izraelskiej firmy Inmode emituje równocześnie w jednym impulsie światło o dwóch długościach fali 755nm i 810nm.

producent: lasertronic
dystrybutor:  Shar-Pol
cena netto: 89000 pln
vat: 8%
www.shar-pol.pl

///

Laser DiolazeXL izraelskiej firmy Inmode, dzięki zastosowanej w nim przełomowej technologii emituje równocześnie w jednym impulsie światło o dwóch długościach fali 755nm i 810nm. Ta szczególna kombinacja fal sprawdza się wyjątkowo dobrze w usuwaniu jasnych, delikatnych włosów, bardzo trudnych do depilacji nawet dla sprawdzonych urządzeń renomowanych firm. 

Połączenie dwóch długości fali w jednym impulsie Diolaze XL zmienia sposób oddziaływania  światła na skórę. Pozwala uzyskać efekty na cienkich i jasnych włosach przy zachowaniu możliwości epilacji skóry z utrwaloną opalenizną oraz zapewnia grzanie  mieszków włosowych płycej i głębiej położonych.

DiolazeXL to jedyny na świecie laser diodowy do depilacji emitujący równocześnie w jednym impulsie światło o dwóch długościach fali 755nm i 810nm. 

 

Zalety:

>  Energia: 50% dla 755nm + 50% dla 810nm

>  Większa skuteczność dzięki oddziaływaniu na włosy w różnej fazie wzrostu

>  Skuteczniejszy do jasnych i cienkich włosów niż 810nm

>  Bezpieczniejszy dla opalonej skóry niż 755nm

>  Przeznaczony do wszystkich typów skóry, wszystkich kolorów włosów i wszystkich grubości włosów

>  Jeden z najszybszych laserów diodowych na rynku – do 6 cm2 na sekundę 

Jeden z najmocniejszych laserów diodowych na rynku – 3000W

Mniej zabiegów w porównaniu do klasycznych laserów: 3-5 vs 6-10

>  Tryb statyczny lub dynamiczny

Bezbolesny – chlodzenie przed, w trakcie i po emisji impulsu na poziomie 50C

>  Skuteczność potwierdzona badaniami

 

 

/// PREZENTACJA DIOLAZE XL

/// DR FRANCISZEK STRZAŁKOWSKI O DIOLAZE XL

/// OPINIE

Epilacja laserowa mimo dużej popularności to często nieskuteczny zabieg. Włosy pacjentek róznią się kolorem, grubością i głębokością położenia mieszka w skórze. W moim gabinecie zabiegi wykonuje się laserem DiolazeXL firmy Inmode. Jego unikalność działania polega na połączeniu w jednym impulsie dwóch laserów aleksandrytowego i diodowego. Dzięki temu epiluje włoski we wszystkich kolorach, o różnej grubości, położone w skórze głębiej i płycej. Epilacja jest zawsze trochę bolesna, ponieważ warunkiem jej skuteczności jest obrzęk około mieszkowy. Zabieg laserem DiolazeXL jest komfortowy dzięki chłodzeniu skóry do 50C oraz możliwości pracy w mniej bolesnym trybie dynamicznym. Dla pacjentek istotna jest również ilość zabiegów niezbędnych do trwałego usunięcia włosków. Ta ilość ma wpływ na koszt oraz czas, który trzeba przeznaczyć na epilację. W tym przypadku szczególna kombinacja fali w DiolazeXL sprawdza się wyjątkowo dobrze. W porównaniu do laserów renomowanych laserow ilość zabiegów jest o połowę mniejsza.
dr Jerzy Maciąg

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej