Darmowe wydanie

SPA

[row][one-third][/one-third][two-thirds] 

Szanowni Państwo, 

Miło nam przekazać na Państwa ręce najnowsze, a zarazem pierwsze wydanie magazynu pod nazwą BEAUTY INSPIRATION (dotychczas magazyn ukazywał się jako Spa Inspirations).

Zmieniając nazwę nie tylko zwiększyliśmy zasięg magazynu, ale też nadaliśmy mu jeszcze wyraźniejszy, biznesowy charakter. W Beauty Inspiration znajdą Państwo teraz jeszcze więcej poradniczych treści z zakresu najistotniejszych aspektów prowadzenia biznesu beauty – zarządzania, marketingu, sprzedaży etc. Liczne opinie naszych czytelników, jak też rozpoznanie rynku, utwierdza nas w przekonaniu, że profil magazynu – poradnika managera beauty, znajduje głębokie uzasadnienie rynkowe. Ponadto w każdym wydaniu znajdą Państwo treści dotyczące najnowszych rozwiązań i trendów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, a także spa&wellness. Mamy nadzieję, że nasz magazyn stanie się dla Państwa pomocnym narzędziem w codziennej pracy.

Życzymy pożytecznej lektury.

podpis (Kopiowanie)

Mariusz Nieścior

[/two-thirds][/row]

[row][two-thirds]

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ TEMATÓW:

 

 

[/two-thirds][one-third] 

Podajesz swoje dane dobrowolnie i tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Instytut Spa i Wellness i BEAUTY INSPIRATION, ul. Powstańców Śląskich 89c lok. 273, 01-355 Warszawa, NIP 545-112-16-42, w celach kontaktowych, marketingowych oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej