Być może dawno nie mieliśmy kontaktu

SPA

Dzień dobry, 

witam Cię serdecznie, być może właśnie z Tobą dawno już nie miałem kontaktu. Przygotowałem tych kilka słów do Ciebie, jako do prenumeratorki BE Inspiration, czy też do posiadaczki abonamentu managerskiego. 

. Dlaczego piszę – prenumeratorki lub posiadaczki abonamentu managerskiego? 

Ponieważ w kwietniu tego roku, w związku z zakończeniem druku magazynu i przejściu na digitalową formę dostarczania wiedzy zamieniliśmy też prenumeratę na abonament managerski. 

Większość z Was pewnie się teraz dziwi dlaczego piszę o tym po raz kolejny, przecież od  pierwszego lipca widujemy się teraz online co tydzień. 

Otóż piszę dlatego, bo mamy informacje, że do części z Was nie docierały nasze maile, w których kilkukrotnie informowaliśmy o zmianach i przesyłaliśmy indywidualne dostępy do platformy z kursami. Może też z powodu trudnej sytuacji rynkowej nie mieliście do tego głowy. 

Sprawdziłem też listę obecności na naszych szkoleniach online i rzeczywiście wielu z Was nie widzieliśmy już od dłuższego czasu, pomimo tego, że przysługuje Wam dostęp do naszych kursów. Dodam, że w każdej chwili możecie dołączyć i oglądać, czytać, uczyć się tego, co dotychczas dla Ciebie przygotowaliśmy.   

Tak więc czuję się w obowiązku dotrzeć do Ciebie z informacją i przypomnieniem, żebyś na powrót do nas dołączyła, tym razem w interaktywnej i atrakcyjniejszej formie.

Obejrzyj to trzyminutowe video, które dla Ciebie nagrałem.

Jeżeli rzeczywiście: 

– nie masz dostępu do platformy www.kursy.beinspiration.pl

– nie wiesz do kiedy masz wykupiony abonament (czyli dawną prenumeratę)

– chciałabyś wiedzieć, jakie kursy Ci przysługują 

– potrzebujesz jakichkolwiek innych informacji 

 

Masz dwie możliwości: 

odpisz na sms’a, którego otrzymałaś i podaj w nim swój adres e-mail, a prześlemy Ci wszelkie informacje o Twoim koncie 

– napisz bezpośrednio do mnie na m.niescior@beinspiration.pl. Napisz swojej pytanie, a do 24 h na nie odpowiem 

 

I jeszcze jedno. Napisz czym prędzej, bo jeżeli okaże się, że Twój abonament właśnie się skończył, bądź kończy się za chwilę, to mamy właśnie promocję BLACK FRIDAY, do końca niedzieli. Ale dla Ciebie (to informacja tylko dla Ciebie), ta oferta będzie aktualna do poniedziałku do północy. 

Napisz więc czym prędzej. 

Wszystkiego co najlepsze. 

Mariusz Nieścior 

naczelny BE Inspiration 

609110800

m.niescior@beinspiration.pl

www.beinspiration.pl

www.kursy.beinspiration.pl

 

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej