BODY SLIM

SPA

Body Slim to zaawansowany i intensywny elektromagnetyczny stymulator mięśni oparty na nieinwazyjnej technologii, która bezpośrednio stymuluje neurony ruchowe, dzięki czemu mięśnie ciała rozszerzają się i kurczą.

Urządzenie posiada 2 głowice emitujące promieniowanie elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości, które wywołują tysiące intensywnych skurczów mięśni na głębokość 8 cm, nieosiągalych podczas standardowego treningu sportowego modelującego sylwetkę. Taki wysiłek, powoduje ogromne zagęszczenie mięśni, zwiększa ich napięcie i objętość.

Ponieważ mięśnie podczas tak intensywnej pracy potrzebują energii, to w trakcie zabiegu usuwana jest również tkanka tłuszczowa. Następuje rozpad komórek tłuszczowych a ich zawartość jest metabolizowana i usuwana z organizmu. W trakcie zabiegu dochodzi również do zwiększenia przepływu krwi w tkankach, co daje dodatkowy efekt ujędrnienia i napięcia skóry.

dystrybutor: Seaweex
cena netto: 21 000 PLN
VAT: 23%
www.seaweex.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej