ABC TRYCHOLOGII – FINAŁOWY LIVE E-SEMINARIUM TRYCHOLOGIA NA START

SPA

W piątek  (04.11) spotkaniem live z ekspertem oficjalnie kończymy program naszego dwutygodniowego e-seminarium TRYCHOLOGIA NA START. Co powinnaś wiedzieć i jak się przygotować? 

1. ZAPIS NA LIVE
Finałowy live odbędzie się najbliższy piątek (04.11) punktualnie o 20:00.
Aby się zapisać i otrzymać powiadomienie przejdź do postu na Facebooku i w komentarzu wpisz z jakiego miasta jesteś. W odpowiedzi na pozostawiony komentarz otrzymasz wiadomość na Messenger z potwierdzeniem zapisu. 

Tu post z  zapisem: 

IDĘ DO POSTU Z ZAPISEM NA LIVE >>

 

2. CO CIĘ CZEKA NA LIVE?

Zanim o tym, to przede wszystkim dziękujemy za ogrom pytań, jakie pozostawiliście pod piątą lekcją. Ich wnikliwość to dla nas najlepsze potwierdzenie, że rzeczywiście żywo zainteresował Was program naszego e-seminarium. Cieszymy się bardzo Twoim zaangażowaniem.

A jak wygląda program finałowego live:

– naszym gościem i ekspertem będzie Anna Mackojć, trycholog z Instuytutu Trychologii. W rozmowie z Panią Ania, którą znacie już z wcześniejszych lekcji e-seminarium, podsumujemy wiedzę z całego e-seminarium. Przede wszystkim zaś będziemy prosili, aby nasza ekspert odpowiedziała na Wasze liczne pytania. Mam nadzieję, że uda się odpowiedzieć na większość, bo jest ich naprawdę wiele.

– do programu zaprosiliśmy też Katarzynę Markowicz, trycholog która podzieli się swoim doświadczeniem z wprowadzenia usług trychologicznch do swojego gabinetu Keramed

– na koniec programu rozdamy certyfikaty ukończenia e-seminarium. Przypominamy, że otrzymasz go pod warunkiem, że pozytywnie rozwiązałaś testy z wszystkich pięciu lekcji.

ogłosimy zwycięzców konkursu na szkolenie trychologiczne o wartości 2 500 zł

– będziesz mogła zapisać się na ofertę specjalną od partnera biznesowego (Trichopartner), czyli na szkolenie trychologiczne “Trychologia na start” w cenie 350 zł (zamiast 1000 zł)

3. SPRAWDŹ, CZY JESTEŚ PRZYGOTOWANA DO LIVE? 

Przede wszystkim sprawdź, czy masz zaliczone wszystkie pięć lekcji e-seminarium. To znaczy, czy poprawnie wykonałaś 5 zadań/testów z wszystkich lekcji.  Dlaczego to takie ważne? Bo to  jest warunek do tego, aby otrzymać certyfikat i móc skorzystać z propozycji specjalnych naszych partnerów,  czyli szkoleń z mega atrakcyjnym rabatem. 

Wszystkie lekcje znajdziesz na naszym Facebooku. Wystarczy przeskrolować. 

Tak więc sprawdź, odpocznij i widzimy się w piątek o 20:00. 

Do zobaczenia. 

 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej