5 KROKÓW SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY

SPA

5krokow-www

ZESTAW SZKOLENIOWY

DVD “5 KROKÓW SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY” + EBOOK “SKUTECZNA SPRZEDAŻ W SPA W 5 TYGODNI”

[button link=”http://sklep.beautyinspiration.pl/mediateka-spa-inspirations/8-5-krokow-skutecznej-sprzedazy-pakiet-szkoleniowy-dvdebook-skuteczna-sprzedaz-w-spa-w-5-tygodni.html” target=”blank” color=”886688″ icon=”none” style=”normal” size=”large”] 157 PLN ZAMAWIAM[/button]

Obejrzyj szkolenie na DVD “5 kroków skutecznej sprzedaży”, z którego dowiesz się jak o tym, co jest najważniejsze w obsłudze klienta tak by on wracał i polecał twój salon.

Wykonaj ćwiczenia z ebooka “Skuteczna sprzedaż w spa w 5 tygodni” . A jeżeli jesteś managerem, daj do wykonania swoim pracownikom. Tam, też znajdziesz dodatek dla managera, czyli opis jak pracować ze swoim zespołem, jakie pytania zadawać swoim pracownikom i co oni powinni umieć po każdym etapie pracy z tobą i nowym sposobem rozmowy z klientami.

Całość jest podzielona na pięć etapów. Możesz wszystko wykonać szybciej, ale pamiętaj, by wracać do przepracowanej wiedzy, tak by się utrwaliła i weszła w twój nowy pozytywny nawyk.

Wątpliwości, co sobie klient pomyśli? Czy tak wypada? A może nie wiesz co odpowiedzieć swoim pracownikom na takie pytania? W każdym etapie znajdziesz wyjaśnienia, które ci przypomną, że tylko wykazując się swoja profesjonalną wiedzą masz szansę wyróżnić się na tle innych salonów i spa. Pamiętaj, że klient potrzebuje profesjonalisty, a nie tylko osoby, która wykona zabieg. Zobacz co podkreślać, by klient docenił to, że o niego dbasz.

[alert type=”error”]NAUCZ SIĘ LUB TWOICH PRACOWNIKÓW POLECAĆ KOSMETYKI I ZABIEGI[/alert]

format: DVD + elektroniczna dostawa

długość nagrania: 60 minut

ebook: 86 stron

trener: Marta Fiłoń, trener biznesu spa&beauty www.szkolenia.spainstytut.pl

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT EBOOKA

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej