NOWOŚĆ! KSIĄŻKA NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W KOSMETOLOGII

SPA


NOWOCZESNE
TECHNOLOGIE
W KOSMETOLOGII

Pierwsza taka książka dla profesjonalistów

o książce

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W KOSMETOLOGII to pierwsza książka na polskim rynku, która zawiera charakterystykę 15 najpopularniejszych technologii i urządzeń wykorzystywanych do zabiegów beauty i medycyny estetycznej.

Dedykowana jest dla profesjonalistów branży usług beauty i medycyny estetycznej, a także dla wszystkich, którzy z tym segmentem wiążą swoje plany zawodowe.

Głównym atutem publikacji jest jej praktyczny charakter. Autor zdecydowanie unika akademickiej retoryki i technologicznych niuansów, a w prosty sposób przekazuje najważniejsze informacje o tym, w czym tkwi sedno działania danej technologii, jakie jej parametry są najistotniejsze i jak dzięki niej osiągać jeszcze lepsze rezultaty zabiegowe.

To kompendium wiedzy wprost do zastosowania. Informacje tu zawarte autor zebrał zarówno od specjalistów zajmujących się danymi technologiami, jak też co istotne od kosmetologów i lekarzy, którzy przez pryzmat własnego doświadczenia oceniają każdą opisywaną tu technologię.

PREMIERA KSIĄŻKI

MARZEC 2023

informacje techniczne

format: B5

liczba stron: około 350

oprawa: twarda, szyto-klejona

druk: kolorowy

technologie opisane w książce

16 najważniejszych technologii używanych we współczesnej kosmetologii w ujęciu praktycznym

# oczyszczanie wodorowe
# fala akustyczna
# mikronakłuwanie
# hydrabrazja
# diagnostyka skóry
# kawitacja ultradźwięk
# radiofrekwencja
# karboksyterapia
# infuzja tlenowa
# masaż podciśnieniowy
# radiofrekwencja mikroigłowa
# lasery do depilacji
# IPL; SHR
# kriolipoliza
# fala elektromagnetyczna
# światło LED
# HIFU
# oxybrazja

Pobierz rozdział książki

Pobierz rozdział książki poświęcony technologii depilacji laserowej. To zwiastun tego, czego można się spodziewać po całej publikacji, zarówno w aspekcie treści, jak i formy. Sprawdź.

o autorze

Mariusz Nieścior

Redaktor naczelny wydawnictwa BE Inspiration, biznesowej platformy dla managerów klinik medycyny estetycznej, salonów beauty i spa. Od kilkunastu lat wykorzystując różne formy dostarcza wiedzę i rozwiązania o charakterze biznesowych porad.

Autor licznych publikacji o rynku i technologiach beauty,, twórca biznesowych kursów online dla managerów obiektów beauty, organizator największej w kraju konferencji dla managerów beauty - Lider Biznesu Beauty, organizator szkoleń dla w ramach Akademii Managera Beauty.

Prowadzi cykliczne programy live, w których wraz z zaproszonymi gośćmi rozwiązuje problemy managerów salonów beauty.
W sieci i social mediach bywa najczęściej.

Kontakt

BE INSPIRATION I 609 110 800 I redakcja@beinspiration.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej