Manager salonu beauty jako coach

SPA

Współczesny szef musi być dla swoich podopiecznych przede wszystkim partnerem, budzić zaufanie i być otwartym. Powinien umieć nawiązywać relacje i komunikować się w sposób, który będzie dawał pracownikom poczucie bezpieczeństwa. Tylko takie, relacyjne zarządzenie sprawia, że pracownicy są bardziej produktywni.

Pozostaje więc pytanie, w jaki sposób rozwinąć w sobie takie kompetencje? Najlepszym do tego narzędziem jest coaching. 

 
PROPOZYCJE WYŁĄCZNIE DLA ODBIORCÓW BE INSPIRATION

Anna Baran, coach, psycholog, trener biznesu, właścicielka salonu beauty Good Mood w Rzeszowie.  
 
 

I. MENEDŻERSKIE SOS

Dla kogo i po co?

Dla właścicieli i menedżerów salonów beauty, którzy zetknęli się z trudną sytuacją menedżerską, czeka ich trudna rozmowa z pracownikiem lub zespołem, nie wiedzą jak postąpić, jak poprowadzić rozmowę, chcieliby uporządkować sprawy pracownicze itp.

Na czym polega?

Menedżerskie SOS to godzinna sesja doradcza/mentoringowa, której celem jest wsparcie kadry menedżerskiej w kryzysowych sytuacjach.

Jaka jest inwestycja?

250 zł brutto (na hasło BE INSPIRATION rabat 15%)

 


II. COACHING MENEDŻERSKI

Dla kogo i po co?

Dla właścicieli i menedżerów salonów, którzy sami, jako liderzy odczuwają u siebie spadek motywacji, energii i entuzjazmu, którzy chcieliby na nowo wyznaczyć strategię działania swojego salonu, postawić sobie nowe cele i odszukać w sobie chęć do działania. Dla właścicieli i menedżerów, którzy czują, że granica pomiędzy życiem osobistym i zawodowym im się zatarła, którzy odczuwają symptomy wypalenia zawodowego, którzy chcieliby być bardziej efektywni, lepiej zarządzać swoim czasem i energią, być bardziej asertywnym etc.

Na czym polega?

Coaching menedżerski to cykl 4 sesji w odstępie 1 tygodnia, które odbywają się online lub stacjonarnie. Podczas każdej sesji pracujemy nad określonym celem na sesję, porządkujemy myśli, perspektywę patrzenia na problemy, wyznaczamy konkretne kroki, zadania do realizacji. Sesja ma określoną strukturę, która pomaga uczestnikowi w stosunkowo szybkim tempie znaleźć rozwiązania swoich problemów.  Podczas każdej sesji uczestnik otrzymuje dodatkowe materiały psychoedukacyjne, narzędzia rozwojowe, a także propozycje lektur.

Jaka jest inwestycja?

1000 zł brutto (na hasło BE INSPIRATION rabat 20%)


KONTAKT 

Anna Baran 

annabaran.office@gmail.com

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej