Kosmetyki profesjonalne na bazie konopi

SPA

CANNABIS THERAPY MD —PIERWSZA BIOTERAPIA NAPRAWCZA Z KONOPI

Profesjonalna BIOterapia naprawcza stworzona na bazie kannabidiolu, oleju konopnego i makowego. Bez THC, glutenu, oparta na naturalnych konserwantach i formułach zapewnia naprawę skóry aż na 3 poziomach, działając przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco.

Autorska formuła mikrokapsułkowego Cebidiolu™ sprawia, że składnik ten jest stabilny i uwalnia się w skórze przez cały dzień. Kuracja dedykowana skórze nawet ekstremalnie wrażliwej. W Cannabis Therapy MD znajdziemy zarówno kosmetyki do profesjonalnej gabinetowej terapii, jak i preparaty do codziennej pielęgnacji domowej.

producent: Arkana Cosmetics
dystrybutor: Arkana Cosmetics
www.arkana.pl, www.sklep.arkana.pl


HEMP & PEACE AMPOULE

Nowy koncentrat substancji czynnych pełen mocy zielonych składników, stworzony aby zrelaksować, nawilżyć i ukoić skórę. Substancje czynne pochodzące z zielonych roślin uwolnią skórę od negatywnych skutków stresu, w tym skutków intensywnego trybu życia w okresie wakacyjnym

• olej z ziaren konopi siewnych — bogaty w kwasy omega-6 stymuluje regenerację naruszonej bariery ochronnej skóry

• wyciąg z opuncji figowej — dzięki polisacharydom zawartym w miąższu tej rośliny dogłębnie i długotrwale nawilża skórę

• wyciąg z aloesu — silnie nawilżą łagodzi wszelkie podrażnienia, jest skutecznym antyoksydantem

• rozświetlające mikropigmenty — błyskawicznie dodają skórze blasku Ampułka jest także idealną pielęgnacją dla skór mieszanych.

producent: Babor
dystrybutor: Bio-Kosmetyka
www.babor.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej