Elementor #28281

SPA

Coolite Bolt XS najnowszy laser z serii Coolite, łączy w sobie właściwości trzech laserów: alekandrytowego, diodowego i neodymowo-yagowego.

Urządzenie emituje jednocześnie trzy wiązki światła 755nm+810nm+1064nm, co gwarantuje jeszcze lepsze i szybsze efekty terapeutyczne. Duża moc urządzenia- aż 1500W i system Ultra Short Pulse- jeszcze efektywniej podgrzewa włos, pozostawiając skórę schłodzoną. Dzięki dużej plamce zabiegowej 10mm x 20mm zabiegi wykonywane mogą być niezwykle szybko, a wysunięty kryształ szafiru i kompaktowe wymiary głowicy umożliwiają wygodną pracę również w trudnodostępnych miejscach, jak bikini. Efektywny system chłodzenia stale utrzymuje niską temperaturę naskórka, dzięki czemu zabieg jest niezwykle komfortowy i wielu miejscach niemal bezbolesny. Producentem urządzenia jest chińska firma GSD . Dystrybucją na terenie Polski zajmuje się firma MIMARI Michał Mirocha https://mimari.com.pl/. Koszt urządzenie to 65 040 zł netto. Urządzenie jest sprzedawane na 23% Vacie.

/

producent: GSD 
dystrybutor: MIMARI MICHŁ MIROCHA 
cena netto: 65 040 PLN 
vat: 23%
WWW.mimari.com.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej